Hakkımızda

Gömlek aksesuarları alanında sektörün tecrübeli üreticilerinden biri olan Dönüşüm Aksesuar İstanbul Topkapı Fatih Sanayi Sitesi'nde yaptığı üretimi İstanbul Bayrampaşa'daki mağazasından müşterilerine sunuyor. Gömlek yaka çemberi, kelebek , ara karton ve yaka altı imalatlarıyla sektöre katkıda bulunan şirket bunun yanı sıra; polyester gömlek düğmesi, pelur kağıdı,  opp, plastik maşa, şeffaf dilara, metal maşa, kilitli ip, kılçık, balen, perforeli naylon ve pastal kağıdı gibi ürünler de tedarik ediyor. Önümüzdeki süreçte üretimlerini çeşitlendireceklerini belirten firma sahibi Nazan Erdoğan, Dönüşüm Aksesuar'ı 2014 Yılı'nda Bayrampaşa'da kurduklarını, fakat yıllar öncesine dayanan tecrübelerini bu firma ile birlikte geçirdiklerini belirtiyor. Nazan Erdoğan:"Müşteri portföyümüzde İstanbul'da faaliyet gösteren erkek gömlek üreticileri başta olmak üzere, hazır giyimin her segmentinden üreticiler de yer alıyor. Geniş ürün çeşidimiz ve hızlı terminlerimizle Türkiye'nin birçok ilindeki üreticilerle de çalışıyoruz." şeklinde sözlerini sürdürüyor.

Bir gömlek üreticisinin ihtiyacı olan her türlü gömlek paketleme aksesuarı tedarik ettiklerine dikkat çeken Nazan Erdoğan, ürün yelpazelerini ise şöyle anlatıyor: "Gömlek, erkek giyiminde şıklığı temsil eden bir kıyafet ve üzerinde kullanılan aksesuarlar, müşteriye sunumu, bu şıklığı tamamlayan en önemli detaylar arasında yer alıyor. Biz de Dönüşüm Aksesuar olarak, bu şıklığı önemsiyor ve müşteriye sunum kısmında yer alıyoruz. Gömlek yaka çemberi, kelebek, ara karton ve yaka altı imalatlarımızla sektöre katkıda bulunuyoruz. Bunun dışında polyester gömlek düğmesi, pelur kağıdı, opp, plastik maşa, şeffaf dilara, metal maşa, kilitli ip, kılçık, balen, perfore ve pastal kağıdı gibi ürünler de tedarik ediyoruz. Bu alandaki taleplere geniş ürün seçeneklerimizle cevap veriyoruz. Bizim için önemli olan müşterinin isteğidir."

Üretimine yönelik yatırımlarına devam edeceklerini ifade eden Nazan Erdoğan "Biz işimizi severek ve önemseyerek yapıyoruz, hem üretim hem de tedarik ile müşteri isteklerine ve teslimat zamanına önem vererek sektörde faaliyet göstermeye devam edeceğiz." diyerek ileriye yönelik stratejilerini de özetliyor.

© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.